Digitální vodováhy a další měřicí přístroje

Jako doplněk k měřicím systémům nabízí Easy-Laser v tuto chvíli dva typy digitálních vodováh a vibrometr. U všech těchto přístrojů můžete zobrazit výsledky přímo na displeji zařízení, nebo po bezdrátovém připojení také na zobrazovací jednotce Easy-Laser, případně na mobilním zařízení s operačním systémem iOS nebo Android.
 

Digitální vodováha Easy-Laser XT290

Alignment_Tools_-_Easy-Laser_XT290_digital_levelNejnovější model přesné digitální vodováhy Easy-Laser XT290 je perfektním doplňkem ke geometrickým laserovým systémům se širokou oblastí využití. Kromě zobrazení naměřených hodnot na TFT displeji nabízí možnost bezdrátového připojení k mobilnímu zařízení s operačním systémem Android a iOS nebo zobrazovací jednotce Easy-Laser XT11.

Typické aplikace

  • kontrola přímosti, rovinnosti nebo rovnoběžnosti
  • kontrola a vyrovnání základů u všech typů strojů
  • vyrovnání pracovních stolů obráběcích strojů
  • vyrovnání válců u papírenských nebo tiskařských strojů

Prospekt k digitální vodováze XT290 (ve formátu PDF)

Více o digitální vodováze XT290 >>


 

Digitální vodováha Easy-Laser E290

Alignment_Tools_-_Easy-Laser_E290_digital_levelTento model digitální vodováhy je rovněž perfektním doplňkem ke všem laserovým systémům určeným pro náročná geometrická měření. E290 umožňuje zobrazení naměřených hodnot přímo na OLED displeji nebo displejové jednotce Easy-Laser řady E.

Typické aplikace

  • kontrola přímosti, rovinnosti nebo rovnoběžnosti
  • kontrola a vyrovnání základů u všech typů strojů
  • vyrovnání pracovních stolů obráběcích strojů
  • vyrovnání válců u papírenských nebo tiskařských strojů

Prospekt k digitální vodováze E290 (ve formátu PDF)

Více o digitální vodováze E290 >>


 

Vibrometr Easy-Laser XT280

Alignment_Tools_-_Easy-Laser_E280_vibrometerEasy-Laser® XT280 je jednoduchý přístroj pro monitorování a analýzu vibrací, který umožňuje snadné zobrazení vibračních signálů.

Přístroj XT280 umožňuje analyzovat vibrace na základě rychlosti otáček stroje, aby pomohl diagnostikovat poruchy, jako je nevývaha, nesouosost a vůle v ložisku. Systém je navržen tak, aby vám umožnil provádět měření vibrací na různých typech strojů, jako jsou čerpadla, motory, ventilátory, ložiska atd.

Prospekt k vibrometru XT280 (ve formátu PDF)

Více o vibrometru XT280 >>

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin