Výrobky z nerezové oceli a dalších kovů

alignment-tools_-_metal_products

Vyrábíme a dodáváme podložky z nerezové oceli pro ustavování strojů, pružné segmenty, přesné fólie a kovové pásky, planžety nebo magnetické měřící body pro uchycení snímačů.

V nových výrobních prostorech provádíme přesné dělení materiálu pomocí laseru, plasmy nebo autogenu. Díky těmto technologiím jsme schopni zpracovat nerezovou ocel nebo jakýkoli jiný zvolený kov o tloušťce od 0,05mm až do 200mm a s rozměry od několika mm až po tabule o velikosti 2500x5500mm. ALIGNMENT TOOLS nabízí také další zpracování materiálu, jako např. tváření, obrábění, svařování, nebo různé typy povrchových úprav.

Kromě klasické kovovýroby se společnost ALIGNMENT TOOLS zabývá také prodejem velkoobjemových kontejnerů a technologických palet. Velkoobjemové kontejnery jsou určeny především pro skladovací, přepravní, nebo obytné účely. Tyto kontejnery i technologické palety jsme schopni našim zákazníkům nabídnout v libovolných variantách na základě jejich konkrétních potřeb a požadavků.

Dále dodáváme také celou řadu produktů olejového hospodářství, jako jsou záchytné vany, sudy, vozíky, regály, mycí stoly, pumpy apod. Tyto výrobky jsou určené především ke skladování olejů a maziv.

Více o všech našich produktech z nerezové oceli a dalších kovů naleznete v následujících sekcích.

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin