Školení

Alignment Tools - skoleni na tema ustavovani a mereni geometrie stroju

Školení na měření se systémy Easy-Laser

Ve školicí místnosti v naší pražské kanceláři si účastníci školení mohou na několika modelech strojů vyzkoušet různé metody ustavování spojek u horizontálních i vertikálních strojů, ustavování řemenic, případně některé typy geometrických měření – jako jsou např. přímost, rovinnost, kolmost, souosost otvorů, ovalita apod. K dispozici zde máme celou řadu laserových měřicích systémů Easy-Laser, včetně několika přístrojů nejnovější řady XT.

Kromě těchto standardních školení jsme schopni uspořádat školení týkající se ustavování a měření geometrie strojů dle přání zákazníka – a to buď v prostorech naší školicí místnosti v Praze, ve Vaší společnosti, nebo v libovolné lokalitě na území ČR a SR. Navíc můžeme nabídnout pořádat školení přímo u výrobce laserových systémů, ve školicím centru firmy Easy-Laser ve Švédsku.

Momentálně máme ještě volné termíny na školení v březnu letošního roku, níže naleznete podrobnosti o těchto školeních:

  • Školení na téma USTAVOVÁNÍ HORIZONTÁLNÍCH I VERTIKÁLNÍCH STROJŮ LASEROVÝMI MĚŘICÍMI SYSTÉMY EASY-LASER

Toto školení je určeno pro začátečníky a mírně pokročilé pracovníky údržby. Hlavním cílem školení je seznámit všechny účastníky se základy ustavování horizontálních i vertikálních strojů, soustrojí a měření základů stroje. Na tento kurz navazuje následné třídenní školení, které je zaměřené na základní postupy pro různé typy geometrických měření na strojních zařízeních.

Obsah školení: Různé metody ustavování spojek horizontálních i vertikálních strojů, měření zkrutu základů, příklady využití dalšího příslušenství (laser na řemenice, vibrometr atd.). Školení je zaměřeno především na praktické ukázky měření s přístroji Easy-Laser na modelech strojů.

Termín konání: 18.-19. listopadu 2024
Místo konání: školicí místnost Alignment Tools na adrese Branická 69/66, 147 00 Praha
Cena: 5.000 Kč na osobu bez DPH 21%
Podrobný program školení (ve formátu PDF)
 

  • Školení na téma USTAVOVÁNÍ A MĚŘENÍ GEOMETRIE STROJŮ LASEROVÝMI SYSTÉMY EASY-LASER

Školení s ukázkami různých typů geometrických měření strojů je určeno pro mírně pokročilé i pokročilé pracovníky a managery údržby. Tento kurz navazuje na předchozí dvoudenní školení, jehož hlavním cílem bylo seznámit jeho účastníky se základy ustavování horizontálních i vertikálních strojů.

Obsah školení: Pokročilé metody ustavování spojek, soustrojí a měření geometrie strojů (rovinnost, kolmost, přímost a souosost otvorů atd.). Převážná část školení je věnována ukázkám uvedených typů měření na modelech strojů.

Termíny konání: 20.-22. listopadu 2024
Místo konání: školicí místnost Alignment Tools na adrese Branická 69/66, 147 00 Praha
Cena: 7.500 Kč na osobu bez DPH 21%
Podrobný program školení (ve formátu PDF)

Pro více informací nebo přihlášení na jednotlivé kurzy nás můžete kontaktovat na e-mailu: obchod [a] alignment-tools.cz, na telefonních spojeních: +420 606020004, nebo +421 902828347, případně pomocí kontaktního formuláře.

 

Ukázky ze školení v naší školicí místnosti

Alignment Tools - skolici mistnost_01 Alignment Tools - skolici mistnost_02
Alignment Tools - skolici mistnost_03 Alignment Tools - skolici mistnost_04

 

Ukázky ze školení u našich zákazníků

Alignment Tools - skoleni Most_01  Alignment Tools - skoleni Most_02
Alignment Tools - skoleni Most_03 Alignment Tools - skoleni Most_04
Alignment Tools - skoleni Most_05  Alignment Tools - skoleni Most_06

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin