Školení

Alignment Tools - skoleni na tema ustavovani a mereni geometrie stroju

Školení na měření se systémy Easy-Laser

Ve školicí místnosti v naší pražské kanceláři si účastníci školení mohou na několika modelech strojů vyzkoušet různé metody ustavování spojek u horizontálních i vertikálních strojů, ustavování řemenic, případně některé typy geometrických měření – jako jsou např. přímost, rovinnost, kolmost, souosost otvorů, ovalita apod. K dispozici zde máme celou řadu laserových měřicích systémů Easy-Laser, včetně několika přístrojů nejnovější řady XT.

Kromě těchto standardních školení jsme schopni uspořádat školení týkající se ustavování a měření geometrie strojů dle přání zákazníka – a to buď v prostorech naší školicí místnosti v Praze, ve Vaší společnosti, nebo v libovolné lokalitě na území ČR a SR. Navíc můžeme nabídnout pořádat školení přímo u výrobce laserových systémů, ve školicím centru firmy Easy-Laser ve Švédsku.

Vzhledem k současné situaci, způsobené virem Covid-19, nemáme na letošní rok vypsané ještě žádné termíny školení. Děkujeme za pochopení a jakmile dojde ke zlepšení tohoto stavu, tak Vás o konkrétních tématech a termínech jednotlivých školení budeme informovat.

Pro zajímavost uvádíme přehled nejoblíbenějších školení:

 • Školení na téma USTAVOVÁNÍ A MĚŘENÍ GEOMETRIE STROJŮ LASEROVÝMI SYSTÉMY EASY-LASER
  Obsah školení: Pokročilé metody ustavování spojek, soustrojí a měření geometrie strojů (rovinnost, kolmost, přímost a souosost otvorů atd.). Převážná část školení je věnována ukázkám uvedených typů měření na reálných strojích.
  Místo konání: Tréninkové centrum Bilfinger Industrial Services na adrese Pekárenská 211, 434 01 Most – Velebudice
  Cena: 7.500 Kč na osobu bez DPH 21%
  Podrobný program školení (ve formátu PDF)
 • Školení na téma USTAVOVÁNÍ STROJŮ LASEROVÝMI SYSTÉMY EASY-LASER
  Obsah školení: Různé metody ustavování spojek horizontálních i vertikálních strojů, měření zkrutu základů, příklady využití dalšího příslušenství (laser na řemenice, vibrometr atd.). Školení je zaměřeno především na praktické ukázky měření s přístroji Easy-Laser na modelech strojů.
  Místo konání: školicí místnost Alignment Tools na adrese Branická 69/66, 147 00 Praha
  Cena: 5.000 Kč na osobu bez DPH 21%
  Podrobný program školení (ve formátu PDF)

Pro více informací o jednotlivých školeních nás můžete kontaktovat na e-mailu: obchod [a] alignment-tools.cz, na telefonních spojeních: +420 606020004, nebo +421 902828347, případně pomocí kontaktního formuláře.

Alignment Tools - skolici mistnost_02Alignment Tools - skolici mistnost_03

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Linkedin