Ustavování řemenic

Naše společnost nabízí kompletní sortiment přístrojů Easy-Laser pro přesné ustavování řemenic. Můžete se rozhodnout pro “vizuální” zobrazení výsledků na terčíku, na digitálním displeji, pro připojení systému k zobrazovací jednotce Easy-Laser nebo k mobilnímu telefonu či tabletu s operačním systémem iOS nebo Android – což umožňuje tisk reportů nebo uložení naměřených dat.

Laserové systémy pro ustavování řemenic

 

Easy-Laser XT190 BTA

Alignment-Tools_-_easy-laser_belt_alignment_xt190_btaVzhledem k digitálnímu načítání umožňuje XT190 ještě přesnější a efektivnější ustavování řemenic. V kombinaci s jednou ze zobrazovacích jednotek Easy-Laser nebo po stažení aplikace do vašeho telefonu či tabletu, usnadňuje seřízení řemenic dle tolerancí výrobce, uložení získaných hodnot a okamžité vytvoření reportu z měření.

Typické aplikace: většina typů pohonů – klínový řemen, rozvodový řemen, plochý pásový řemen a řetězové pohony

Prospekt Easy-Laser XT190 BTA (ve formátu PDF)

Více o systému XT190 BTA >>


 

Easy-Laser D92 BTA

Alignment-Tools_-_easy-laser_belt_alignment_d92_btaD92 nainstalujete na stroj během několika sekund. Laserový paprsek, který je vysílán na terčíky, jasně ukazuje, jak ustavit stroj. Přístroj umožňuje “vizuální” ustavení, které poskytuje vynikající stupeň přesnosti a je dostačující pro většinu uživatelů. Oproti staršímu modelu umožňuje D92 měřit až na vzdálenost 10 metrů

Typické aplikace: většina typů pohonů – klínový řemen, rozvodový řemen, plochý pásový řemen a řetězové pohony

Prospekt Easy-Laser D92 BTA (ve formátu PDF)

Více o systému D92 BTA >>

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin