Ustavování a měření geometrie strojů

Alignment-Tools_-_geometric_measurement_systems

Správně ustavené stroje zaručí Vaší firmě výrazné prodloužení životnosti ložisek, spojek, motorů i dalších součástek. To zajistí snížení nákladů na jejich údržbu, na energie a má vliv na snížení zmetkovitosti výroby, což je významné např. při výrobě přesných dílců nebo obrobků na obráběcích strojích.

Technici ALIGNMENT TOOLS provedou pomocí měřicích systémů Easy-Laser jak běžná ustavení nejrůznějších strojních součástí (motory, kompresory, čerpadla, ventilátory, převodovky, řemenice apod.) včetně kontroly rovinnosti základů, tak i náročná měření geometrie obráběcích strojů (např. přímost posunu i vzájemná kolmost v jednotlivých osách, rovinnost pracovního stolu, případně rovinnost otáčení stolu nebo revolveru, souosost dvou vřeten, směr vřetene apod.).

Alignment-Tools_-_geometrical_measurement_bore_alignment Alignment-Tools_-_geometrical_measurement_bore_alignment Alignment-Tools_-_geometrical_measurement_bore_alignment

alignment-tools_-_alignment_services
Vedle měření obráběcích strojů máme zkušenosti s celou řadou dalších typů geometrických měření strojů – např. měření rovnoběžnosti válců u papírenských strojů, přímost lineárního vedení v automobilovém průmyslu, souosost řady otvorů u kompresorů i převodovek apod.

Pokud máte zájem o podrobnější informace, volejte na číslo +420 606020004 nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin