Systémy pro laserové měření strojů


Pro zajištění co nejkvalitnějšího ustavení strojů a zařízení, nabízíme našim zákazníkům měřicí a ustavovací laserové systémy Easy-Laser, včetně kompletní produktové řady “E-Series” a nejnovějších modelů generace přístrojů “XT”, u kterých je možné zobrazit a uchovávat výsledky měření v robustní displejové jednotce nebo v běžném tabletu či mobilním telefonu.

Produkty značky Easy-Laser zahrnují celou řadu ustavovacích systémů s jednoduchým ovládáním, velkým barevným displejem, rozšířenou pamětí (můžete uložit až 100.000 měření), komunikací mezi detektory a zobrazovací jednotkou pomocí bezdrátové Bluetooth® technologie a robustní konstrukcí. Nejvyšší kvalita a spolehlivost je zaručena tříletou záruční lhůtou, kterou Easy-Laser poskytuje pro všechny své systémy. Produkty a služby značky Easy-Laser můžeme rozdělit do následujících hlavních skupin:

Laserové systémy pro ustavování hřídelů

alignment-tools_-_shaft_alignment_systems_Easy-LaserFirma ALIGNMENT TOOLS je Vám připravena dodat systém Easy-Laser pro měření souososti hřídelů přesně podle Vašich potřeb. Tyto systémy jsou vhodné jak pro nejjednodušší ustavení horizontálních strojů, tak i pro náročnější geometrická měření u ostatních druhů rotačních strojů, např. i v prostředí s nebezpečím výbuchu (certifikace ATEX / Ex).

Více info >>


Laserové systémy pro geometrická měření

alignment-tools_-_geometric_measurement_systems_Easy-LaserUstavovací systémy s geometrickými funkcemi zahrnují širokou škálu typů měření – rovinnost, přímost, kolmost, rovnoběžnost, nivelace atd. ALIGNMENT TOOLS Vám nabízí systémy Easy-Laser pro specifická měření, s možností jejich rozšíření, kombinace s jinými systémy tak, aby co nejvíce vyhovoval potřebám Vaší firmy.

Více info >>


Laserové systémy pro ustavování řemenic

alignment-tools_-_belt_alignment_systems_Easy-Laser Naše společnost nabízí kompletní sortiment přístrojů pro přesné ustavování řemenic. Můžete se rozhodnout pro “vizuální” zobrazení výsledků na terčíku, na digitálním displeji, pro připojení systému k zobrazovací jednotce nebo Vašemu telefonu či tabletu, což umožňuje např. uložení naměřených hodnot a okamžité vytvoření reportu.

Více info >>


Digitální vodováhy a další přístroje Easy-Laser

alignment-tools_-_digital_precision_level_Easy-Laser Digitální vodováhy nebo přístroje pro měření vibrací jsou vhodnými doplňky k jakémukoliv měřicímu systému značky Easy-Laser. Nedávno byl uveden na trh nejnovější model digitální vodováhy Easy-Laser XT290.

Více info >>


Speciální laserové systémy, opravy a kalibrace

Kromě výše uvedených standardních systémů, nabízíme také speciální systémy, které jsou přizpůsobeny Vašim konkrétním požadavkům. Dále jsme schopni doporučit nejvhodnější volitelné příslušenství nebo součástky pro přizpůsobení ustavovacího systému potřebám Vaší firmy, případně zajistit opravu nebo kalibraci Vašeho systému.

ALIGNMENT TOOLS je výhradním distributorem značky Easy-Laser pro ČR a SR. Pokud budete mít zájem o bližší informace týkající se produktů Easy-Laser, neváhejte se na nás obrátit pomocí kontaktního formuláře nebo kontaktujte přímo naše pobočky v Čechách (tel.: +420 606020004) a na Slovensku (tel.: +421 902828347), případně prodejce laserových systémů Easy-Laser – společnost dif spol. s r.o.


Přehled laserových systémů a příslušenství Easy-Laser

Přehled měřicích systémů Easy-Laser (5,2 MB; ke stažení ve formátu PDF)
Katalog přístrojů a příslušenství Easy-Laser (verze 23) (14,5 MB; ke stažení ve formátu PDF)

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin