Služby

Alignment-Tools_-_geometric_measurement_systems

Ustavování a měření geometrie strojů

Pomocí laserových systémů Easy-Laser provedou naši technici jak ustavení nejrůznějších strojních součástí (motory, kompresory, čerpadla, ventilátory, převodovky, řemenice apod.) včetně kontroly rovinnosti základů, tak i náročná měření geometrie obráběcích strojů (např. přímost posunu i vzájemná kolmost v jednotlivých osách, rovinnost pracovního stolu, případně rovinnost otáčení stolu nebo revolveru, souosost dvou vřeten, směr vřetene apod.).
Více info >>

Vibrační diagnostika

Pomocí nejmodernějších přístrojů provádí technici ALIGNMENT TOOLS jednorázová i pravidelná měření vibrací, včetně vyvažování, spektrální analýzy a následného vyhodnocení získaných dat.
Více info >>

Školení

V nově otevřené školicí místnosti si mohou účastníci školení na několika modelech strojů vyzkoušet různé metody ustavování spojek u horizontálních i vertikálních strojů, ustavování řemenic, případně některé základní typy geometrických měření.
Více info >>

Další služby

Kromě vibrodiagnostiky, ustavování strojů a školení na toto téma nabízíme montáže a instalace, nebo také zakázkovou kovovýrobu, včetně úpravy povrchů a potištění různých druhů kovů.

Pro více informací o všech nabízených službách nás kontaktujte pomocí kontaktniho formuláře nebo volejte na číslo +420 606020004!

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin