Kontejnery a technologické palety

alignment-tools_-_services
Společnost ALIGNMENT TOOLS se kromě klasické kovovýroby zabývá také prodejem velkoobjemových kontejnerů a technologických palet. Níže nabízíme základní charakteristiky obou skupin produktů.

Skladové a přepravní kontejnery

Tyto kontejnery jsou určeny především pro skladovací, přepravní, nebo obytné účely. Na zakázku jsme však schopni vyrobit specifické řešení, jakým je například pevná montáž technologie do kontejneru a jeho následné umístění na nákladní vůz.

Naší prioritou v této oblasti je nabídnout zákazníkovi příznivý kompromis mezi cenou a výkonem.  Je zřejmé, že přepravní kontejner na suť není zapotřebí vyrábět se stejnou přesností, jako technologickou laboratoř “na kolech”, nicméně je zapotřebí dbát na dodržování přísných bezpečnostních norem a na vysokou kvalitu provedení a použitých materiálů. Díky dlouholetým zkušenostem z kovovýroby a kvalitnímu týmu konstruktérů, jsme schopni vytvořit řešení na míru pro každého našeho zákazníka. Nejen kosmeticky upravovat modulární systém, ale skutečně realizovat plány zákazníka od zateplení a odhlučnění, až po laboratorní stoly a speciální zařízení připevněné antivibračně ke stěnám.

Technologické palety

Díky snaze zvyšovat výtěžnost v dopravě, snižovat náklady na balení a potřebě ochránit výrobky se na trhu stále více prosazují přesné technologické palety. Proto jsme se soustředili na výrobu zakázkových palet s přesným či variabilním upínáním, které jsou určeny k distribuci rychloobrátkového zboží a displejovému prodeji. Nabízíme technologické palety jit od menších rozměrů (600x400mm a 800x600mm), přes standardní rozměry (1200x800mm nebo 1200x1000mm), až po atypické rozměry zadané zákazníkem.

Veškeré podrobnější informace o velkoobjemových kontejnerech a technologických paletách naleznete na webu, který je speciálně zaměřený na uvedené produkty: prepravni-kontejnery.cz.

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin