Měřicí přístroje

Kromě vlastní výroby a prodeje nerezových ustavovacích podložek a produktů z dalších kovů, nabízí ALIGNMENT TOOLS rovněž laserové systémy pro ustavování a měření geometrie strojů, stroboskopy, otáčkoměry a další inspekční přístroje.

Laserové systémy EASY-LASER jsou vhodné pro ustavení jakéhokoliv druhu stroje. Na základě Vašich požadavků jsme schopni dodat jak klasické systémy pro ustavování řemenic nebo hřídelů, tak i systémy s funkcemi pro náročná geometrická měření. V současné době můžeme nabídnout laserové systémy kompletní produktové řady “E-Series” a také nejnovější zařízení nové generace “XT”. Podrobnější informace o jednotlivých ustavovacích systémech naleznete v sekci Systémy pro ustavování strojů.

Dodáváme přístroje pro měření rychlosti otáček a vybavení pro stroboskopickou inspekci strojů, které vyvíjí a vyrábí společnost MONARCH INSTUMENT. Jedná se o celou řadu produktů, jako např. stroboskopy, otáčkoměry, přístroje pro měření vibrací, záznamníky dat, snímače, ultrazvukové přístroje pro detekci úniku apod. Pro veškeré podrobnější informace o produktech společnosti MONARCH INSTRUMENT navštivte prosím sekci Stroboskopy a další měřicí přístroje.

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin