Průmyslové akcelerometry a snímače vibrací

alignment-tools_-_alignment_systems
ALIGNMENT TOOLS je distributorem snímačů a dalších produktů společnosti HANSFORD SENSORS pro ČR a SR. Ucelený sortiment této značky zahrnuje jak snímače vibrací nebo průmyslové akcelerometry s AC výstupy pro připojení k přístrojům na sběr dat, tak i s výstupy 4-20 mA pro přímé napojení na PLC automaty pro sledování hladiny vibrací strojů a zařízení, což je jedním z důležitých úkolů prediktivní údržby ve většině průmyslových odvětví.

HANSFORD SENSORS nabízí dále celou řadu snímačů určených do prostředí s nebezpečím výbuchu. Jiskrově bezpečné verze snímačů s AC nebo 4-20 mA výstupy jsou nyní k dispozici s certifikacemi ATEX a IEC Ex pro použití ve skupinách I (hornictví) a II (pertochemický průmysl).

Dodáváme také sdružovací nebo připojovací skříňky pro více snímačů, moduly snímačů vibrací, přenosné vibrometry, příslušenství ke snímačům, ochranné systémy pro monitorování stavu vibrací a snímače vibrací vyráběné na zakázku. Kompletní přehled všech produktů této značky naleznete na našem webu HANSFORD SENSORS. Na všechny produkty značky HANSFORD SENSORS se vztahuje tříletá záruční lhůta.

Prospekt produktů HANSFORD SENSORS v českém jazyce
(ke stažení ve formátu PDF)

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin