Speciální nabídka

Alignment_tools_-_nabídka na laserove_systemy_a stroboskopy

Slevy až 20% na vybrané produkty!

Vážení obchodní partneři,

nejprve mi dovolte Vám poděkovat za spolupráci v průběhu roku 2022 a popřát Vám mnoho zdraví, štěstí a úspěchů do nového roku. Na leden, únor a březen 2023 jsme pro Vás připravili slevy na následující produkty:

  • 20% SLEVA NA KOLEČKOVÉ KUFRY S PODLOŽKAMI SCAT-04 a SCAT-05
    Další informace o těchto nejnovějších modelech průmyslového kufru s madlem a kolečky, který je určený na velké podložky o rozměrech 200x200mm, naleznete na stránce “Profesionální kufry s podložkami”.
  • 10% SLEVA NA OBA MODELY DIGITÁLNÍCH VODOVÁH A NA VŠECHNY SYSTÉMY PRO MĚŘENÍ GEOMETRIE STROJŮ ZNAČKY EASY-LASER
    Podrobnosti o systémech Easy-Laser, určených pro přesná měření geometrie strojů, naleznete na následujícím odkazu “Měření geometrie strojů”. Ohledně digitálních vodováh získáte bližší informace na této podstránce “Digitální vodováhy Easy-Laser”.
  • 15% SLEVA NA STROBOSKOPY ŘADY NOVA-PRO OD MONARCH INSTRUMENT
    Více informací o stroboskopech nejnovější řady Nova-Pro od amerického výrobce Monarch Instrument naleznete na stránce “Stroboskopy a otáčkoměry”.

Uvedená nabídka platí při objednání zboží do 31. března 2023. Pro více informací o uvedených slevách nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře nebo na telefonních spojeních: +420 244404165 nebo +420 606020004.

Comments are closed.

czechGermanEnglish
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin